"תלמד את העבר אם אתה רוצה להצטיין בעתיד."

- קונפוציוס

סיפור האהבה שלי
בעיצוב גרפי

היי נעים להכיר!

אני ליאת אביגיל, מעצבת גרפית ואמא של ארבל, עוזרת לעצמאיות להפוך את העיצוב שלהן מעיצוב ״נהה״ לעיצוב ״וואו״✨️ ששם את האנרגיה שלהן בפרונט ומביא לקוחות.

חשוב לי שתדעי שמאחורי כל מוצר או שירות שאני יוצרת, עומדת היכרות ממש מקרוב עם המון בעלות עסקים מתוסכלות, שכל מה שהן רוצות זה בגדול לשבור את המחשב ולא לשמוע את המילים עיצוב ושיווק לעולם!

ומתוך ההיכרות הזו וההבנה לגבי כמה מסתכל זה לבזבז שעות של עבודה על דברים שהם לא המקצוע והמומחיות שלך, אני בודקת, מדייקת ומשדרגת כל שירות שאני מוציאה לעולם לפני שאני מציעה אותו לקהל הרחב, במטרה לוודא שהוא מצליח להקליל ולהקל את התהליך עבורכן!

סיפור האהבה שלי עם עיצוב התחיל בילדות. בתור ילדה עם בעיות קשב וריכוז, מצאתי את עצמי שעות מבלה בשיעורים עם "מחברת הרקעים" שלי (שעד היום נמצאת אצלי). מחברת חשבון פשוטה עם ריבועים שהפכה פשוט למנדלות צבעוניות ומיוחדות – כל דף קיבל צבעים אחרים, מבניות שונה וצביעה של ריבועים הפכה ליצירת אמנות. הצביעה במחברת גם גרמה לי להיות מרוכזת בשיעורים וגם להתאהב בצבעים ובצורות.

כשגדלתי, הפכתי למדריכה בתנועת הנוער "המכבי הצעיר", שם ריכזתי את אירועי השיא של הסניף והדרכתי קבוצות. אני זוכרת שהחלק שהכי נהנתי ממנו בהכנות לפעולה, היה יצירת המושמושים (צ'ופרים) לחניכים וכמובן שאי אפשר לשכוח את הכנת השלטים ואת אירועי הפורימון שהוציאו מכולנו את יכולות הציור הטובות ביותר שלנו.

כשלמדתי לתואר בחינוך, עבדתי במרכז האינטראקטיבי של המכללה, שהתעסק בעזרה לסטודנטים בהכנת מצגות לשיעורים, פוסטרים למוצגי סוף השנה של הסטודנטים מהפקולטות השונות ועוד.

אבל…
הפרויקט שהכי ריגש אותי לעבוד עליו, היה הפקת הספרים שעזרנו לסטודנטים שלמדו חינוך מיוחד להכין – הספרים היו מותאמים לילדים בחינוך המיוחד שאינם מסוגלים לתקשר בצורה רגילה ונאלצים לתקשר דרך מצגות מיוחדות עם צלילים ותמונות וכן, עם ספרים שמלאים בבדים בעלי טקסטורות שונות, לעבודה על הוויסות החושי.

בנקודה הזאת התחלתי להבין את התפקיד שיש לעיצוב בעולם וכמה הוא חשוב ומשפיע מעבר למובן מאליו. כאן התאהבתי במקצוע!

במהלך הלימודים בעיצוב, עבדתי כמנהלת השיווק במועדון הספורט "כפר המכביה". הייתי אחראית על הוצאה של קמפיינים, ניהול תקציבים, אחריות על הרשתות החברתיות, ניוזלטר חודשי ועוד.

לא הבנתי כמה אני אוהבת ומתחברת לשיווק, עד שלא התחלתי לעבוד בתחום ולאתגר את עצמי בקמפיינים חדשים בכל פעם. השיווק מכריח אותך להמציא את עצמך מחדש כעסק ולחשוב תמיד מחוץ לקופסה. כל כך נהניתי שנרשמתי גם ללימודי שיווק דיגיטלי והכרתי דברים חדשים שאליהם לא נחשפתי לפני.

אין ספק כי הידע והניסיון שלי בשיווק דיגיטלי ובחינוך והדרכה במסגרות רבות, נותנת ערך מוסף אותו אני מעבירה לעסקים, המאפשר למקסם את התוצאות שלך ועוזר לך להגיע לשלב הבא בעסק.

תהליך העבודה מתחיל במפגש ביני לבינך, שבו נגדיר יחד את החזון שלך ואת האפשרות לתרגם אותו למוצרים שיווקיים שמותאמים לקהל היעד שלך. נעבור מסע מיתוגי ומעוצב ונבנה מערך אסטרטגי שכולל הסתכלות מלאה על העסק שיעזור לך להגיע ליעדים העסקיים שלך.

ערכי הליבה שלי

קומדיית טעויות

"

"ההומור מהווה את צורתה הבריאה ביותר של השנינות."

ז'אק ברל

הכל אצלי בחיים מתחיל ומסתיים בהומור. אפילו התחתנתי עם סטנדאפיסט (אבל ביננו, אני יותר מצחיקה). ההומור מאפשר לי להקליל כמעט כל אווירה ולהתחבר לאנשים חדשים שפגשתי לראשונה. ההומור הוא מנגנון הגנה שמלווה אותי מהילדות ומגן עליי מאז ומתמיד במצבים קשים וגם במפגשים חברתיים חדשים שמצריכים יציאה מהקונכייה.

"

"אני לא הרפתקה, אני מסע - אני דרך"

מיסמס

אני מאמינה שככל שנלמד יותר, ככה נוכל לאפשר לעצמנו לא לצעוד במקום ונצליח להיפתח לדרכים חדשות שלא הכרנו לפני. הלמידה עוזרת מאוד להתפתחות האישית שלי ואני משתדלת תמיד להישאר בעניינים ולקחת קורסים בתחומים שונים כדי ללמוד עולמות חדשים שיאפשרו לי להיות מדויקת יותר ולהבין מה אני באמת אוהבת ומי אני כיוצרת.

למידה והתפתחות אישית

חינוך כדרך חיים

"

"העולם הוא הכיתה שלנו והחיים הם תוכנית הלימודים."

ניומי

כבעלת תואר ראשון בחינוך בלתי פורמלי, כבוגרת ורכזת תנועת נוער וכמורה לעברית באולפן, אין ספק שחינוך הוא חלק בלתי נפרד מחיי. הוא מאפשר לי ראייה פדגוגית על החיים, ניתוח סיטואציות בצורה עמוקה ויכולת אנליטית שתורמת מאוד בפיצוח בעיות והתמודדות עם בירוקרטיה.

"

"למד את החוקים כמו מומחה, כדי שתוכל לשבור אותם כמו אמן."

פאבלו פיקאסו

אני מאמינה שהמחשבה היצירתית שלי מאוד תורמת במציאת פתרונות ובחשיבה מהירה. הרצון שלי ליציאה מובהקת מחוץ לקופסה מעניקה לי את היכולת לאלתר ולמצוא פתרונות אידיאליים במהירות וביעילות ולדאוג לא להישאר מקובעת למוסכמות.

חשיבה יצירתית

היידה!

"

"לדעת לחלק זמננו כראוי פירושו לדעת ליהנות מן החיים."

בלטסר גרסיאן

כילדה עם בעיות קשב וריכוז (בתקופה שבה הריטלין לא היה חלק מחיינו), סיגלתי לעצמי כלים רבים כדי לא לאבד פוקוס ולהצליח לעמוד בכל המשימות שקיבלתי. כיום אני תופסת מעצמי כאדם יעיל שיודע לחלק את הזמנים בצורה מאוד נכונה וכך, יש לי יכולת לימים מאוד פרודוקטיביים שמאפשרים לי לא לאבד את עצמי ואת החיים האישיים בתוך התהליך.

"

"אם תמיד תעשה את מה שתמיד עשית, תגיע תמיד רק לאן שהגעת."

וויליאם רוג’רס

כדי להישאר בעניינים, אני תמיד דואגת להבין מה חדש בשוק, מה הטרנדים המובילים, לעקוב אחרי שינויי אלגוריתם בתכנות ולשמוע את המוזיקה העדכנית ביותר. אני מאמינה שתמיד צריך להיות צעד אחד לפני כולם ולא להשתרך מאחור. ככה אתה מכתיב סדרי עולם ולא מכתיבים לך. חשוב לי מאוד להיות מעודכנת בכל מה שחדש ולראות מה אני יכולה להתאים לעולם שלי.

צעד אחד לפני כולם

יחד תמיד ינצח את הלבד

"

"ההתכנסות יחד היא התחלה. ההישארות יחד היא התקדמות. העבודה יחד היא הצלחה."

הנרי פורד

אין דבר טוב יותר מבחינתי, מסיעור מוחין, הרחבת אופקים, למידה מאחרים וכמובן עבודת צוות. לדעתי אם יש משהו שעוזר לחברות להצליח, זאת ההבנה שלא כל הידע יושב אצלך. החשיבות של המשפחה מאפשרת לי לדעתי להבין את הכח שיש בעבודה עם אנשים נוספים וביכולת להזין זה את זה.

השירותים שלי
חנות קטנה ומטריפה