עיצוב נולד משני דברים:

פשטות ובהירות

הפרויקטים שלי

דפי נחיתה

דף נחיתה, הוא דף שיווקי שמטרתו להניע את הלקוחות לפעולה. דף נחיתה לעומת אתר, מעביר מסר מאוד ספציפי, או מוכר מוצר/שירות אחד והנעת הלקוחות לרכישה מידית או השארת פרטים אישיים. מטרת דף הנחיתה לגרום למבקר להרגיש שהוא הגיע בדיוק למוצר או השירות אותו חיפש.

יש כל כך הרבה סוגים של דפי נחיתה: מינימליים ומדוייקים, צבעוניים ומושכים את העין, בעלי עיצוב עשיר ויוקרתי, מלאים באילוסטרציות יצירתיות – עולם שלם של אפשרויות שרק צריך לדעת לבחור את הנכון ביותר מהם עבורך.

אתרי תדמית

אתר תדמית הוא אתר קטן יחסית שמטרתו לגרום למשתמשים לרכוש את שירותיכם, לאחר זמן גלישה קצר באתר. הוא מתמקד בשפה העיצובית, בשירותים, במסרים ובתדמית שלכם, אותה אתם משדרים כבעלי עסקים, ונותן מענה ראשוני לגולש בהגיעו לאתר שלכם.

היופי של אתר תדמיתי הוא בכוחו לשדר תדמית גבוהה, חוזק ומסרים עמוקים עבור עסקים קטנים לצד חברות ענק ללא כל קשר לגודל העסק. אתר תדמיתי הוא במה לרושם ראשוני המשמשת למינוף ומיתוג העסק, תוך העברת פרטים חשובים על מהותו ולכן, אפיון מקצועי של העסק, בידולו, עיצוב המותאם לחזון העסק ולמיתוגו ויצירת חוויית משתמש נוחה ומהירה – הם אלו שיגרמו ללקוחות שלכם לרצות לשמוע מכם עוד.

פרויקטים נוספים

אני מאמינה שכמעצבת גרפית שאני יכולה להשפיע על כל סוג של עסק ולקוח, ולהתחבר לרוח שהם מביאים איתם. בין אם מדובר במעדנייה קטנה, מרכז רפואי או תינוקות רכים – לכל אחד יש את העיצוב המדויק בשבילו שרק מחכה להתגלות.

הנה כמה מהפרויקטים המיוחדים שעיצבתי יחד עם הלקוחות, בהדרכתם ובעיקר בהקשבה לחזון שלהם שהפך למציאות: